Ford Fiesta ST w naszym salonie

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Ford Fiesta ST w naszym salonie
Jeżeli lubisz sportowe samochody to z pewnością zainteresuje Cię nasza propozycja. Nowy Ford Fiesta w wersji ST jest dostępny w naszym salonie.

Nowy Ford Fiesta ST to moc, szybkość reakcji i przyjemność prowadzenia.

Silnik 1.5 EcoBoost o mocy 200 KM i momencie obrotowym 290 Nm, zapewnia przyśpieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 6,5 sekundy.

Silnik wyposażony jest w funkcję wyłączania cylindra - pomysłowe rozwiązanie, które umożliwia odłączenie jednego z cylindrów silnika, gdy zapotrzebowanie na moc i moment obrotowy jest niskie, na przykład podczas jazdy ze stałą prędkością na autostradzie. Pozwala to obniżyć zużycie paliwa.

Sportowy charakter Fiesty ST idealnie podkreśla opcjonalny mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu (Limited Slip Differential), który zapewnia lepszą przyczepność i kontrolę podczas szybkiego pokonywania zakrętów. Mechanizm umożliwia bardziej równomierne przekazywanie momentu obrotowego między kołami przedniej osi. Jeśli jedno koło utraci przyczepność, większy moment obrotowy silnika zostanie przekazany na drugie koło poprawiając tym samym przyczepność i umożliwi przyspieszanie na wyjściu z zakrętu.
Czytany 338 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.