Ford Mustang GT 5.0 jako demo dla klientów Res Motors w Rzeszowie

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Ford Mustang GT 5.0 jako demo dla klientów Res Motors w Rzeszowie

Nareszcie jest!

Porywająca jakość jazdy. Nieodparte uczucie, które towarzyszy Ci podczas jazdy. Doskonałe prowadzenie, dzięki całkowicie niezależnemu tylnemu zawieszeniu, sprawia, że jazda jest płynna i w pełni kontrolowana.

Samochód, który budzi emocje! Chyba nie ma osoby, która nie obejrzała by się za nim na ulicy gdy majestatycznie jedzie wydając z siebie charakterystyczny dźwięk silnika. Teraz dla klientów Res Motors, którzy zastanawiali się nad kupnem nowego Forda Mustanga, a do tej pory nie mieli możliwości sprawdzenia jak tak naprawdę jeździ się takim samochodem.

Jesteśmy częścią Grupy Bemo i dzięki temu mamy teraz to kultowe auto w wersji demo dla klientów, którzy chcą kupić nowego Forda Mustanga.

Duże, czytelne wskaźniki umieszczone w przestronnym wnętrzu inspirowanym wyglądem kokpitu samolotu przekazują kierowcy wszelkie niezbędne informacje, natomiast ergonomicznie rozmieszczone przełączniki zapewniają łatwą obsługę pokładowych systemów. Duża szerokość nadwozia w połączeniu z nowym tylnym zawieszeniem przyczyniła się do zwiększenia miejsca na wysokości ramion i bioder pasażerów oraz do powiększenia bagażnika.
Nowy Ford Mustang otrzymał nowe zawieszenie z przodu i z tyłu. Rama pomocnicza umieszczona z przodu usztywnia przednią strukturę, przyczyniając się jednocześnie do obniżenia masy auta. Element ten tworzy również silną podstawę do uzyskania precyzyjnego prowadzenia kół, co poprawia właściwości jezdne i komfort podróżowania.

Z tyłu pracuje nowe niezależne zawieszenie typu „integral-link", którego geometria, sprężyny, amortyzatory i tuleje zostały specjalnie zmodyfikowane i zestrojone pod kątem wysokich osiągów i z uwzględnieniem warunków drogowych w Europie, gdzie samochody poruszają się 
z dużymi prędkościami. Nowe aluminiowe tylne przeguby redukują masę nieresorowaną, zapewniając wyższy komfort jazdy i lepsze prowadzenie.

Czytany 621 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.