Zwinny jak Puma...

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Zwinny jak Puma...
Do miasta, na trasę, w trybie sportowym, a może gdzieś gdzie nie ma drogi? Wybierając przyciskiem odpowiedni tryb Nowy Ford Puma dostosowuje się do warunków drogowych.
Ford Puma wyposażony jest w szereg innowacyjnych technologii dbających o Twój komfort i bezpieczeństwo. Ford Co-Pilot360 obejmuje wiele współpracujących ze sobą systemów, dzięki którym możesz kontrolować przyspieszanie, hamowanie i kierowanie. Należą do nich Inteligentny tempomat, System zapobiegania kolizjom oraz System wspomagający omijanie przeszkód. Wszystkie z nich monitorują, co dzieje się wokół pojazdu i ostrzegą Cię w razie potencjalnych zagrożeń.

Słupki, rowery oraz niskie murki dostrzeżesz na ekranie kamery cofania umieszczonym na centralnej konsoli. System nie tylko pokazuje przedmioty, które mógłbyś przeoczyć, lecz wyświetla wirtualne linie wspomagające parkowanie nawet w ciasnych przestrzeniach. Kamera włącza się automatycznie po wybraniu biegu wstecznego.
Parkowanie na ruchliwej ulicy lub w ciasnym miejscu może być uciążliwe. Niemniej jednak dzięki systemowi parkowania jest to prostsze, niż przypuszczasz. Po aktywacji system identyfikuje odpowiednie miejsce parkingowe, a następnie automatycznie naprowadza na nie pojazd. System ten pomoże Ci również wyjechać z miejsca parkingowego. Wystarczy, że będziesz obsługiwać pedał gazu, hamulec i skrzynię biegów.
Teraz możesz sprawdzić wszystkie te funkcje i o wiele więcej. Zapraszamy na jazdy testowe nowym Fordem Puma do naszego salonu.
Czytany 541 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.